Hakkımızda

Hakkımızda

Panatrans taşımacılık 2010 yılında kurulmuş olup müşteri memnuniyetini önemseyerek şirket içi eğitimi ve gelişimi destekleyen bir şirket olmuştur.

Çalışanlarını müşteri memnuniyeti açısından yenilenen teknolojilere uyum, zamanında teslimat, yenilik odaklılık ve hizmette kalite gibi konularda eğiterek sektördeki hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimiz yurtiçi kara taşımacılığı hizmet ağı olarak Ambarlı, Evyap, Yılport, Derince, Haydarpaşa, Erenköy, Halkalı gümrükleri ve liman terminallerinde her türlü ithalat, ihracat ve transit aktarma yüklerinizi güvenle sigortalı şekilde profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Yurtiçi hizmetlerimiz Lowbed, gabari dışı ağır yük, parsiyel, 20’feet, 40’feet ve 45’feet konteynerlerin  tamamını,  uygun fiyat politikamızla taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Filomuzda, geniş özmal çekici, araç, römorklar ve kiralık araçlar hizmet veriyoruz, tüm araçlarımızı 24 saat takip sistemi ile izlemekteyiz, araçlarımız karayolu taşıma yetki belgelidir ve şirketimiz transit aktarma taşımacılığın da kapsamlı teminat bünyesinde yer alıyor.

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.