Lowbet Gabarili Yük Taşımacılığı

Gabari dışı taşıma; standart taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan, ağır yük kapsamındaki makine ve materyallerinizin özel araç ve ekipmanlarla, uzman takım arkadaşlarımız ve nakliye ekibimiz yönetiminde, taşınması yöntemidir.

Yüklerinizin tonajları, yüklemesi, ekipman yönetimi titizlikle planlanır. Gabari dışı ağır yük taşımacılığında geçilmesi zor olabilecek yol, köprü ve tüneller için yol etütleri yapılır. Yapılan etütler sonucu belirlenen en iyi alternatiflerle müşterilerimize çözüm odaklı çalışmalar sunulur.

Endüstriyel makineler, inşaat endüstrisi için malzeme ve materyaller, çelik ürünleri, petrol sektörü ürünleri, rüzgar enerji santralleri için materyaller, hidro enerji santral ekipmanları, denizcilik sektörü, hayvancılık ve demir yolları sektörleri için her türlü ağır yük taşımacılığı özel izin ve hizmetlerle  gerçekleştirilmektedir

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).